SHOTOKAN KARATEDO SOKOL Slaný

... ta nejlepší volba pro Vaši cestu ...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Banner
Hlavní

Pomozte nám splnit sen...

Email Tisk PDF

Náš oddíl Shotokan Karatedo Sokol Slaný funguje ve Slaném od roku 1989. Nejsme oddílem, vychovávajícím sebestředné jedince orientované na vítězství nad kýmkoliv v čemkoliv. Cvičíme a studujeme Karate-do jako bojové umění, tedy celoživotní cestu sebezdokonalování a sebeobrany. V posledních letech studujeme převážně u japonských mistrů, kteří nám poskytují ty nejčistší informace o principech karatedo, které dále předáváme našim žákům. Pravidelně jezdíme za mistry, nebo je na oplátku zveme k nám do Slaného, kde pořádáme mezinárodní semináře. Nedílnou součástí naší výuky je i snaha probudit v dětech sociální cítění s potřebnými okolo nás. Každoročně spolupracujeme s nadacemi Člověk v tísni, Unicef či lokálními příspěvkovými organizacemi, mezi které rozdělujeme finanční prostředky získané prodejem tomboly a dobrovolným vstupným na předvánoční besídce pro rodiče i širokou veřejnost.

V současné době řešíme nákup tatami (rozkládací puzzle podložka pro karate), kterým chceme dětem zpříjemnit cvičení a v neposlední řadě se přiblížit podmínkám cvičení na soutěžích. Jako oddíl organizovaný pod Sokolem nedosáhneme na finanční prostředky, které poskytuje město Slaný. Chtěli bychom se tedy obrátit na Vás s prosbou o pomoc. Jedna část tatami o rozměru 1x1 m stojí cca 1000,- Kč. Pomozte nám, prosím, sestavit tatami z jednotlivých dílů, stejně jako stavíme naši cestu Karate jednotlivými kroky. Pokud jste ochotni podpořit náš oddíl, kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme naše možnosti ohledně Vaší propagace apod.

Děkujem Vám.
Trenéři a karatekové
Shotokan Karatedo Sokol Slaný

Zde můžete zakoupením jednotlivých dílů tatami splnit část našeho snu, celkově potřebujeme vybarvit 100 čtverců.
Odměnou Vám bude skvělý pocit a překvapení, které jsme pro Vás připravili.
tatami 

LAST_UPDATED2  

Banner
Banner

GTranslate


BLESKOVKY

Rozpis tréninků pro školní rok 2013-14:
Nábor 2013-14:..........ST a PÁ  16:30 - 17:45 hod. 
Kurz:..........................ST  a PÁ  16:30 - 18:00 hod.
Pokročilí:
.................ST  a PÁ  18:00 - 19:30 hod.