SHOTOKAN KARATEDO SOKOL Slaný

... ta nejlepší volba pro Vaši cestu ...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Banner
Hlavní ARCHIV ČLÁNKŮ

Zkoušky dle S.K.I.F 1.11. 2013

Email Tisk

dsc02795 resize
Zdravím všechny přátele slánského karatedo!
V pátek 1.11. 2013 proběhly v sokolovně zkoušky na vyšší technické stupně v karate dle S.K.I.F. Zkoušky jsme uspořádali společně s oddílem Budokai Brandýsek. Postupně se před zkušební komisí vystřídali zájemci o 9. až 3. KYU. Na posledních 30 minut jsme se museli přestěhovat do malé tělocvičny, kde zkoušku dokončili poslední dva zájemci o 3.KYU, tedy první hnědý pás. Z celkově 20-ti zájemců z našeho oddílu nakonec uspělo 18, což je velký úspěch. Zbylí dva nemusí zoufat. Od toho zkoušky jsou, aby se zkoušely.
A když to nevyjde na poprvé, tak to vyjde příště! Což může být v následujících14-ti dnech a věřím, že se jim to podaří.
Ostatním gratuluji k jejich výkonům a věřím, že je jejich úspěch namotivuje k dalšímu tréninku. Navíc se těm, kteří získali 6.KYU, otevírá možnost zúčastnit se mezinárodního semináře s Shihan Masaru Miura 9.DAN, který bude již o víkendu 9.-10.11. ve Slaném. Tentokrát přijede do Slaného výprava čítající 11 členů italského S.K.I.- Italy. Všem vřele doporučuji.
Co jiného může být snem karateky, než setkání s opravdovým mistrem???
Snad jen nové tatami v Sokolovně :-))
Vaši trenéři

 

Banner
Banner

GTranslate


BLESKOVKY

Oddílové příspěvky můžete hradit na náš oddílový účet číslo 2206702824/6210 .
Variabilní symbol pro platbu příspěvků je rodné číslo cvičence.
Jméno cvičence napište prosím do zprávy pro příjemnce.
Kurzovné  pro školní rok 2013-2014:
roční kurzovné - 2.400,- Kč ,  pololetní kurzovné - 1.500,- Kč