SHOTOKAN KARATEDO SOKOL Slaný

... ta nejlepší volba pro Vaši cestu ...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Banner
Hlavní TALISMANY

TALISMAN

Email Tisk PDF

Nevím jak kdo, ale já mám osobně talismany rád. Tady jsou talismany, které doprovázejí členy našeho klubu.

Pokud někdo máte nějaký další talisman a chcete ho sem dát na ukázku, klidně dejte vědět a bude tady. Dobrý by k němu byl třeba i nějaký příběh.

 

MIK

 Matějův talisman - Mík.

 Tak tohle je talisman Matěje. Jmenuje se Mík a původně byl bez kimona. Kimono mu šila mamka a moc se jí povedlo. Míkovi sekne. Mík se mnou jezdí na závody a na všechny akce. Samozřejmě bude v cestách pokračovat. Doufám , že se Vám taky líbí.

 Matěj.

 

 

honzikuv

 Honzíkův talisman - vlastně talismany.

 Tak já mám hned talismany 2. Velkej medvěd se mnou jezdí od začátku na všechny soustředění a závody. No a toho menšího jsem dostal nedávno od ségry. Je jasný, že talismani se nevyhazujou ani nevyměňujou, takže teď se mnou jezdí oba dva.   

 Honzik.

 

 

talpetky Peťky talisman 

 Můj talisman je také můj nejoblíbenější medvídek jménem Korálek.Jeho příběh zní jednoduše: je vlastně mamky,ale mamka mi ho půjčila jako by na pořád.Takže už je můj!Beru si ho na každý závody, na každej tábor a tak. Můj talisman už byl snad všude!
Mám ho moooooc ráda!!!  5ka Kovarka.    

LAST_UPDATED2  

Banner
Banner

GTranslate


BLESKOVKY

Oddílové příspěvky můžete hradit na náš oddílový účet číslo 2206702824/6210 .
Variabilní symbol pro platbu příspěvků je rodné číslo cvičence.
Jméno cvičence napište prosím do zprávy pro příjemnce.
Kurzovné  pro školní rok 2013-2014:
roční kurzovné - 2.400,- Kč ,  pololetní kurzovné - 1.500,- Kč